X

News and promos » Renting exhibition

Szukasz wystawy na wynajem? Dobrze trafiłeś !

Jesteśmy największym w Polsce organizatorem wystaw interaktywnych i tematycznych oraz prekursorem w organizowaniu i tworzeniu tego typu ekspozycji w naszym kraju. Nasze wystawy przeznaczone są dla szerokiego grona odbiorców: zarówno dla dzieci, jak  i dla dorosłych, młodzieży, seniorów, rodzin, grup zorganizowanych i indywidualnych zwiedzających.

Nasze wystawy są prezentowane w centrach handlowych, centach nauki, muzeach, w obiektach turystycznych, obiektach historycznych Organizujemy zarówno ekspozycje wewnętrzne (indoor), jak i zewnętrzne (outdoor). Posiadamy własne wystawy a także importujemy ekspozycje z Wielkiej Brytanii, USA, Niemiec, Holandii, Rosji. Jako stały uczestnik Międzynarodowych Konferencji ECSITE (Europejskie Stowarzyszenie Centrów i Muzeów Nauki), blisko współpracujemy z centrami nauki w całej Europie oraz z producentami wystaw.

Nasze wystawy, mają wysokie walory estetyczne, są ujednolicone stylistycznie, posiadają specjalnie zaprojektowane tablice z opisami. Gwarantujemy transport i oraz instalację eksponatów.

Na podstawie naszego kilkunastoletniego doświadczenia możemy zapewnić, że współpraca z firmą PAIT Consulting, Marek Pisarski jest gwarancją profesjonalizmu i pełnej satysfakcji klienta.


X